Poznajemy bogactwo lasu

W  środę, 4 października 2017roku  uczniowie klasy I i II z wychowawczyniami - p. Bożeną Kapkowską i p. Genowefą Kowalik wybrali się na wycieczkę do lasu. Tam  spotkali  się z podleśniczym  Nadleśnictwa Złoty Potok – panią Aleksandrą Malus.

Puchar Starosty Częstochowskiego zostaje w Przyrowie !

Przejdź do - Puchar Starosty Częstochowskiego zostaje w Przyrowie !

W Środę 25 października w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Starosty Częstochowskiego. Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Przyrów – Robert Nowak, organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury w Przyrowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie.

Poznajemy Bibliotekę Śląską

W dniu 20.010.2017 klasy IV a, IV b oraz V wzięły udział w warsztatach i prelekcji, która w przystępny i ciekawy sposób przybliżyła różnorodne zbiory Biblioteki Śląskiej w Katowicach.

Pomagamy, wspieramy, czyli „Żonkilowe Pola Nadziei”

Przejdź do - Pomagamy, wspieramy, czyli „Żonkilowe Pola Nadziei”

Nasza szkoła po raz pierwszy w tym roku włączyła się w  kampanię „ Pola Nadziei”, która jest ogólnoświatową kwestą na rzecz osób objętych opieką hospicyjną.

Ślubowanie klasy I 2017r.

We wtorek, 24 października 2017roku w naszej szkole odbyło  się  uroczyste Pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej w Przyrowie. Pierwszoklasiści ubrani  w galowy  strój szkolny z wielkim przejęciem  oczekiwali na ten ważny moment.

Antonina Kupisiewicz i jej „ Maczek Kwiatkowski”

Przejdź do - Antonina Kupisiewicz i jej „ Maczek Kwiatkowski”

Dnia 25.10. 2017r. w Domu Poezji-Muzeum Haliny Poświatowskiej odbyło się uroczyste podsumowanie IX Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „Pamięci H. Poświatowskiej”.

Data utworzenia:2016-08-01
Data publikacji:2016-08-01