Zagłosuj w projekcie „Pod biało-czerwoną”

Zapraszamy mieszkańców gminy Przyrów do wzięcia udziału w projekcie „Pod Biało-Czerwoną”.

W ramach projektu Rząd RP sfinansuje zakup masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, w której mieszkańcy dołączą do akcji.

Zajęcia z gimnastyki artystycznej w roku szkolnym 2020/2021

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Przyrowie informuje, że od dnia 02.10.2020 r. ruszają zajęcia z gimnastyki artystycznej dla dzieci w wieku szkolnym.

SPOTKANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej

im. Adama Mickiewicza w Przyrowie na spotkanie

z wychowawcami klas wg poniższego harmonogramu:

Aplikacja mobilna ProtgeGo Safe

Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej rekomendowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

ProteGO Safe to aplikacja, która pomoże nam w wychodzeniu z najostrzejszych obostrzeń związanych z pandemią. Im więcej z nas będzie z niej korzystać, tym szybciej i skuteczniej ograniczymy tempo i zasięg rozprzestrzeniania się koronawirusa. To także profesjonalna pomoc zarówno dla zdrowych, jak i zakażonych osób. Nasza aplikacja korzysta z API opracowanego przez Apple i Google.

Link do aplikacji:

1 września 2020

PROCEDURA UDOSTĘPNIANIA ZBIORÓW BIBLIOTEKI

Bardzo prosimy wszystkich uczniów i nauczycieli korzystających

z zasobów biblioteki o zapoznanie się z procedurami

obowiązującymi w bibliotece:

Harmonogram dowozu uczniów w roku szkolnym 2020/2021

Godziny odjazdu autobusów szkolnych z poszczególnych przystanków przedstawia harmonogram:

WITAJ SZKOŁO!

31 sierpnia 2020

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

1 września 2020 roku rozpoczynamy edukację stacjonarnie z zachowaniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego,
Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W szkole i przedszkolu obowiązują "Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa zapobiegania i przeciwdziałania COVID 19".

Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu

SZANOWNI RODZICE

W dniach od 24.08.2020 r. do 28.08.2020 r. w godzinach 9.00 - 11.00 odbędą się

zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

Rodzice zainteresowani udziałem dziecka w zajęciach proszeni są o wcześniejszy kontakt z Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie pod numerem telefonu 609353724

21 sierpnia 2020

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w przedszkolu

Szanowni Rodzice,

od 10 sierpnia 2020 r. rozpoczynamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w przedszkolu.

Rodzice zainteresowani udziałem dziecka w zajęciach, proszeni są o kontakt z Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie pod numerem tel. 609353724

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie

Halina Trojak