Projekt „Umiem pływać”- zakończenie kolejnej edycji

Po raz kolejny w miesiącach od  X do  XII 2019 r., w ramach projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, organizowane były cykliczne wyjazdy dla uczniów kl. I-III na basen „Nemo” we Włoszczowie. Dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki, dzieci mogły uczestniczyć w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania. Jednym z głównych celów programu jest wyrównywanie szans w dostępie do infrastruktury sportowej poprzez objęcie programem w szczególności uczniów, zamieszkałych w miejscowościach, w których nie ma pływalni.

16 stycznia 2020

Ferie zimowe - 2020

VII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Każda cząstka życia ma swoją muzykę”

Przejdź do - VII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Każda cząstka życia ma swoją muzykę”

11 grudnia 2019 r. grupa recytatorów z naszej szkoły wyruszyła

do Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Zielonej na

VII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Każda cząstka życia ma swoją muzykę”.

Zajęcia gimnastyki artystycznej

Zapraszamy na najbliższy trening z gimnastyki artystycznej, który odbędzie się dnia:

piątek (24.01.2020 r.)

grupa 1 - godz. 16.30 - 18.00

grupa 2 - godz. 18.00 - 19.30

grupa 3 - godz. 19.30 - 21.00

sobota (25.01.2020 r.)

grupa 1 - godz. 8.00 - 9.30

grupa 2 - godz. 9.30 - 11.00

grupa 3 - godz. 11.00 - 12.30

9 stycznia 2020

DZIĘKUJEMY !!!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci, występujących w przedstawieniu jasełkowym

„Dając dobro drugiemu, czynisz je sobie samemu”,

za wsparcie, życzliwość i wspólne spotkanie

w kościele w Sygontce i w Przyrowie.

Dzieciom dziękujemy raz jeszcze za piękny występ.

Dyrekcja Halina Trojak, Małgorzata Brodek,

pani Justyna Sowińska i ks. Artur Bętkowski

8 stycznia 2020

„SĄ TAKIE ŚWIĘTA, NA NIE SIĘ CZEKA, BÓG WTEDY RODZI SIĘ W SERCU CZŁOWIEKA.....”

Przejdź do - „SĄ TAKIE ŚWIĘTA, NA NIE SIĘ CZEKA, BÓG WTEDY RODZI SIĘ W SERCU CZŁOWIEKA.....”

„SĄ TAKIE ŚWIĘTA, NA NIE SIĘ CZEKA,
BÓG WTEDY RODZI SIĘ W SERCU CZŁOWIEKA.....”

Te piękne słowa brzmiały podczas przedstawienia jasełkowego, które tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia, 19 grudnia 2019 r., które odbyło się w naszej szkole. Myślą przewodnią były słowa: „Dając dobro drugiemu, czynisz je sobie samemu”.

Koło Łowieckie "SŁONKA" Częstochowa organizuje kulig dla dzieci i młodzieży szkolnej

Dnia 25.01.2020 r. Koło Łowieckie "SŁONKA" Częstochowa
organizuje kulig dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Rozpoczęcie o godz. 9.00

"Stawki" - baza Koła Łowieckiego

VII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Dnia 16 grudnia 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej odbył się VII Festiwal Kolęd i Pastorałek. Organizatorem imprezy był GOK i Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej. W przesłuchaniach festiwalowych udział brało 50-ciu wykonawców.

NASZE PRZEDSZKOLE NA MEDAL !

Przejdź do - NASZE PRZEDSZKOLE NA MEDAL !

Udało się !!! Nasze przedszkole zajęło I miejsce w plebiscycie „Dziennika Zachodniego i otrzymało tytuł Przedszkole Roku 2019 w powiecie częstochowskim. 12.12.2019 r. delegacja z naszej placówki w składzie: wicedyrektor Małgorzata Brodek i nauczycielki Elżbieta Loch i Anna Górecka – Nowak udała się do hotelu Shuma w Dąbrowie Górniczej na uroczyste wręczanie nagród.

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

24 grudnia 2019