Dzień Edukacji narodowej 2021

14 października 2021 (czwartek) - Dzień Edukacji Narodowej

jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych.

W tym dniu w szkole będą prowadzone jedynie zajęcia opiekuńcze.

Zajecia w przedszkolu pozostają bez zmian.

Dowóz uczniów zgodnie z planem.

13 października 2021

Pomoc dla Wiktorii !

Wiktoria jest uczennicą III klasy naszej szkoły. Ma zaledwie 9 lat, a już zmaga się z ogromnym cierpieniem spowodowanym ostrą białaczką limfoblastyczną, zdiagnozowaną zaledwie dwa miesiące temu.

Nie tylko myślami i dobrym słowem wspieramy dziewczynkę i jej bliskich, ale również uruchamiamy akcję „Puszka dla Wiktorii”, gdzie można finansowo wesprzeć leczenie. Puszka znajduje się w bibliotece szkolnej. Prosimy nawet o najmniejsze wpłaty.

Wierzymy, że Wiktoria wróci do nas jak najszybciej zdrowa.

6 października 2021

MISTRZOSTWO POWIATU DLA NASZYCH UCZENNIC!

Przejdź do - MISTRZOSTWO POWIATU DLA NASZYCH UCZENNIC!

W poniedziałek 27 września w Kamienicy Polskiej odbył się finał IGRZYSK MŁODZIERZY SZKOLNEJ w PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT. Do rozgrywek zgłosiło się sześć zespołów ze szkół z powiatu częstochowskiego: Widzów, Kamienica Polska, Rudniki, Przyrów, Borowno, Koniecpol 2, ostatecznie na zawody nie dojechały dwa ostatnie zespoły. Mecze rozgrywane były na świeżym powietrzu na boisku typu Orlik. Nasze dziewczyny zagrały bardzo dobrze - wygrały wszystkie swoje spotkania czym zapewniły sobie I miejsce i  tytuł MISTRZA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO. Dodatkowo dziewczyny będą reprezentować powiat częstochowski na zawodach rejonowych.

Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i opiekunów oraz nauczycieli

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Uprzejmie informujemy, że stołówka szkolna będzie czynna od 20.09.2021r.

W sekretariacie szkoły można pobrać deklarację na płatne obiady.

Deklarację wypełnia rodzic lub opiekun prawny dziecka.

2 września 2021

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Zapraszamy Rodziców uczniów kl. IV-VIII

na zebranie w dniu 08.09.2021 r. (tj. w środę)

o godz. 1700 zgodnie z poniższym porządkiem:

Pytania w sprawie szczepień uczniów – specjalny adres mailowy

Od 25 sierpnia działa specjalny adres mailowy szczepienia-dzieci@gis.gov.pl, na który rodzice i opiekunowie mogą wysyłać pytania związane ze szczepieniami uczniów. Na wiadomości odpowiadają specjaliści z Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Zachęcamy rodziców, którzy mają wątpliwości związane ze szczepieniami dzieci, do skorzystania z możliwości zadawania pytań ekspertom.

31 sierpnia 2021

Ubezpieczenie uczniów

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informuję, że rodzice zainteresowani ubezpieczeniem dziecka proszeni są o osobisty kontakt z wybranym przez siebie ubezpieczycielem. Szkoła nie pośredniczy w ubezpieczeniu uczniów.

Jednocześnie informuję, że najbliższe punkty ubezpieczeniowe znajdują się w Przyrowie ul. Św. Mikołaja oraz ul. Rynek. Każdy rodzic ma jednak możliwość skorzystania z innych, wybranych przez siebie ofert  firm ubezpieczeniowych.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

w Przyrowie

Halina Trojak

30 sierpnia 2021