Uroczystość zakończenia roku szkolngo

Zakończenie  roku  szkolnego  2018/2019

odbędzie  się  dnia  19.06.2019r.

- godz. 8.20 - Msza Święta w kosiele p.w. św. Doroty w Przyrowie,

- godz. 9.15 - wręczenie dyplomów i nagród w hali sportowej,

- godz. 10.00 - spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych oraz wręczenie świadectw,

- godz. 10.30 - odwóz wszystkich uczniów i dzieci z przedszkola.

18 czerwca 2019

Dnia  13 czerwca 2019r. kolejny rocznik pierwszej  klasy wstąpił w szeregi czytelników. Na uroczystości Pasowania na czytelnika uczniowie musieli wykazać się znajomością alfabetu, tytułów baśni, płynnym czytaniem, recytacją wierszy, znajomością obchodzenia się z książką i zasadami zachowania się w bibliotece.

„Tu poezję róża pisze…”, czyli o konkursach recytatorskich i literackich

Przejdź do - „Tu poezję róża pisze…”, czyli o konkursach recytatorskich i  literackich

Nie brak naszym uczniom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie wrażliwości, bogactwa świata wyobraźni, świadomości słowa. Nasza młodzież chętnie uczestniczy  w konkursach recytatorskich, literackich, poetyckich i odnosi niekwestionowane sukcesy.

PIKNIK RODZINNY W PRZEDSZKOLU

Przejdź do - PIKNIK RODZINNY W PRZEDSZKOLU

W dniu 8czerwca 2019r. na placu zabaw przedszkolnym zorganizowany został VI Piknik Rodzinny. Inauguracji imprezy dokonała pani dyrektor Halina Trojak. Na scenie wystąpiły dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych prezentując programy wokalno-taneczne. Piękne występy przedszkolaków oklaskiwała licznie zgromadzona publiczność. Szczególne oklaski otrzymała „Kwoka” Jana Brzechwy w wykonaniu rodziców dzieci naszego przedszkola.

"Jak nie czytam, jak czytam..."

Przejdź do - "Jak nie czytam, jak czytam..."

W tegorocznej ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”, której organizatorem jest miesięcznik „Biblioteka w szkole”, nasza szkoła połączyła siły z Gminną Biblioteką Publiczną w Przyrowie.

VI PIKNIK RODZINNY

Z A P R A S Z A M Y

NA

VI  PIKNIK RODZINNY

- z okazji Dnia  Matki, Ojca  oraz  Dnia Dziecka,

który  odbędzie się  na placu  przedszkolnym

w  dniu    8 czerwca 2019r. o godz. 14.00.

Dzień Rodziny 2019

21 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Przyrowie odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Rodziny”. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Halina Trojak. Rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i wszyscy obecni z wielkim zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy II i III.

X Parada Postaci Literackich

Przejdź do - X Parada Postaci Literackich

Z okazji Dnia Książki i Praw Autorskich oraz Tygodnia Bibliotek 14 maja 2019 r. nasi uczniowie z kl. II i III uczestniczyli w X Paradzie Postaci Literackich, zorganizowanej przez SP nr 53 przy współudziale Publicznej Biblioteki Pedagogicznej RODN „WOM” w Częstochowie. Przedsięwzięciu patronował Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Pracownia fizyczno – chemiczna w naszej szkole

Przejdź do - Pracownia fizyczno – chemiczna w naszej szkole

Pracownia fizyczno – chemiczna w naszej szkole została doposażona w pomoce edukacyjne. W czerwcu 2018 roku do Ministerstwa Edukacji Narodowej wpłynął wniosek o zwiększenie części oświatowej subwencji ogólnej z 0,4% rezerwy w roku 2018 z tytułu dofinansowania wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w szkołach podstawowych.

Projekt „Umiem pływać” 2018/2019

Przejdź do - Projekt „Umiem pływać” 2018/2019

Dzieci z Gminy Przyrów w roku szkolnym 2018/2019 kolejny raz biorą udział w Programie Powszechnej Nauki Pływania „Umiem Pływać”. Jest to kolejna edycja projektu rozpoczęta  w 2015 roku,  realizowana dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Zajęć Sportowych.

Data utworzenia:2016-08-01
Data publikacji:2016-08-01