Zakończenie roku szkolnego 201/2018

Uroczyste zakończenie roku szkonlego 2017/2018 odbędzie się dnia 22.06.2018r.:

- godz. 8.20 - msza święta w kosiele p.w. Św. Doroty w Przyrowie

- godz. 9.15 - wręczęnie dyplomów i nagród w hali sportowej

- godz. 10.00 - spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych, wręczenie świadectw

- godz. 10.30 - odwóz wszystkich uczniów i dzieci z przedszkola

21 czerwca 2018

Rządowy program „Dobry Start” – 300 dla ucznia

11 czerwca br. zainaugurowano akcję informacyjną rządowego programu „Dobry Start”. W związku z tym Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wystosowały wspólny list do dyrektorów szkół, w którym zwróciły się z prośbą o aktywne włączenie się do działań informacyjnych dotyczących programu „Dobry Start”, tak aby informacja na temat możliwości uzyskania świadczenia trafiła do wszystkich rodziców i opiekunów uczących się dzieci.

Michalina Jedynak wyróżniona w finale regionalnym XXX Regionalnych Spotkań z Poezją i Prozą „Wrażliwość na słowa”

Przejdź do - Michalina Jedynak  wyróżniona w finale regionalnym XXX Regionalnych Spotkań  z Poezją i Prozą „Wrażliwość na słowa”

Tegoroczne zmagania recytatorskie w ramach XXX Regionalnych Spotkań z Poezją i Prozą „Wrażliwość na słowa” zaczęły się od eliminacji szkolnych. Poprzez kolejne etapy – gminny  i powiatowy - dotarliśmy  aż do finału regionalnego. Osiągnięcia w poszczególnych etapach przedstawiają się następująco:

Zaproszenie na uroczystość zakończenia edukacji przedszkolnej

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci,

które w tym roku kończą edukację przedszkolną,

na uroczyste zakończenie roku szkolnego,

które odbędzie się w Przedszkolu w Przyrowie,

dnia 18 czerwca 2018 o godzinie 13:00

Dzieci z grupy starszej wraz z wychowawczynią

7 czerwca 2018

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców o rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Minister Anna Zalewska skierowała do rodziców i opiekunów uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum list dotyczący rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020.

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych - 01.06.2018r.

Dzień 01.06.2018r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Będą prowadzone jedynie zajęcia opiekuńcze w godzinach 8.00 - 12.00. W tych dniach nie ma także dowozu uczniów i przedszkolaków.

30 maja 2018

Data utworzenia:2016-08-01