Najnowsze aktualności

II Noworoczne Spotkanie Gorących serc

Narodowe Czytanie - list od Prezydenta RP

Podziękowanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie otrzymał podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za udział w kolejnej odsłonie Narodowego Czytania - „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego i tekstów Antologii Niepodległości.

Wraz z listem gratulacyjnym otrzymaliśmy egzemplarz „Przedwiośnia” z dedykacją Pary Prezydenckiej. Jest to niewątpliwie miłe wyróżnienie dla szkoły i organizatorów akcji.

Podziękowanie za pomoc Kresom

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Mera Samorządu Rejonu Wileńskiego p. Marii Rekść za paczki przekazane na rzecz rodzin potrzebujących. Akcja charytatywna „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach” organizowana była przez Towarzystwo Patriotyczne „Kresy” w Częstochowie przy współudziale między innymi Śląskiego Kuratorium Oświaty.

Wszystkim za okazane serce i włączenie się w to przedsięwzięcie-DZIĘKUJEMY!

Szlachetna Paczka - podsumowanie akcji

Powiększ zdjęcie

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie jest ważne to co się ma, ale czym dzieli się z innymi"

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA OKAZANE SERCE !

Jasełka w naszej szkole

Powiększ zdjęcie

Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.  W czwartek 20 grudnia 2018 r. odbyło się przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie pod opieką pani J. Sowińskiej, G. Kowalik i ks. Proboszcza A. Bętkowskiego.

Drugi Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji w historii naszej szkoły już za nami.

Powiększ zdjęcie Kolorowanie%20mandali%20terapeutycznych%20kl.%20III

Celem podjętego przez nas przedsięwzięcia było:

-       przybliżenie uczniom problematyki dysleksji;

-       integracja uczniów klas starszych;

-       rozwijanie wyobraźni uczniów;

-       poznanie technik skutecznego uczenia się;

-       wzmacnianie poczucia własnej wartości i świadomości potrzeby rozwijania własnych talentów.