Programy i projekty

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Projekt powszechnej nauki pływania – „Umiem pływać.”

Od października do grudnia 2018 r. uczniowie kl. I – III brali udział w programie powszechnej nauki pływania „Umiem pływać.”W ramach programu odbyło się 10 wyjazdów do Włoszczowy na basen „NEMO”.

Trzecia edycja ogólnopolskiego programu SKS.

 

W 2019 roku ruszyła trzecia edycja

ogólnopolskiego programu SKS

Zachowaj Trzeżwy Umysł

SPRAWOZDANIE Z UDZIAŁU W XVI EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII
„ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ” W ROKU 2016

 ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W PRZYROWIE

WF z Klasą

Na początku roku szkolnego nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu WF z Klasą, jest to jego II edycja.
WF z Klasą to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy    wsparciu   „Gazety   Wyborczej” i portalu Sport.pl. Działania finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Zdrowia oraz Minister Edukacji Narodowej. Celem programu jest podniesienie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży, kształtowanie w uczniach nawyku regularnego uprawiania sportu, pokazanie, że ze sportu w szkole każdy może czerpać przyjemność.

Akademia Bezpiecznego Puchatka

W I semestrze roku szkolnego 2015/2016 uczniowie klasy Ia i klasy Ib brali udział w Ogólnopolskim Programie „ ”. Zajęcia, które odbyły się w ramach tego programu, miały na celu poprawienie bezpieczeństwa uczniów klas I SP w trzech obszarach aktywności: w szkole, w domu i w drodze do szkoły, a także , w czasie zabawy i korzystania z Internetu. „Akademia Bezpiecznego Puchatka” to ogólnopolski program edukacyjny, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa jest zadaniem długofalowym i wymagającym dużego zaangażowania ze strony rodziców, jak i nauczycieli. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji udało nam się wspólnie wykonać kolejny, duży krok w kierunku zapewnienia naszym dzieciom bezpieczeństwa.
Jaka była tematyka programu?

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-08-26
Data publikacji:2016-08-26
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4012