ZATORLAND

13 czerwca 2022r. dzieci z przedszkola wraz z rodzicami i nauczycielkami uczestniczyły w wycieczce do Zatorlandu w Zatorze. Po długiej i ekscytującej podróży na dzieci czekało sporo atrakcji: Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii na Wodzie, Park Owadów, Park Bajek i Wodnych Stworzeń, dodatkowo Dom do góry nogami i Lunapark.

NADLEŚNICTWO ZŁOTY POTOK

W dniu 21. 06. 2022 dwie grupy z naszego przedszkola: „Kłapouszki” i „Tygryski” pod opieką wychowawczyń wzięły udział w wycieczce do Nadleśnictwa Złoty Potok. Głównym celem naszej wyprawy było rozbudzanie u dzieci zainteresowania leśną przyrodą a także poznanie siedziby Nadleśnictwa. W sali konferencyjnej przedszkolaki obejrzały bajkę jak należy zachować się a czego nie wolno robić w lesie. Zwiedziliśmy także Izbę Leśno-Przyrodniczą przyglądaliśmy się sylwetom zwierząt, a także wsłuchiwaliśmy się w odgłosy ptaków. Po wysłuchaniu tych ciekawych informacji udaliśmy się na spacer po lesie.

29 czerwca 2022

DZIĘKUJEMY

SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY  WSZYSTKIM RODZICOM  I SPONSOROM

ZA  OKAZANĄ  ŻYCZLIWOŚĆ, POMOC  I  WSPARCIE

W  PRZYGOTOWANIU VII  PIKNIKU  RODZINNEGO.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie.

29 czerwca 2022

VII Piknik Rodzinny

11 czerwca na placu przedszkolnym odbył się VII Piknik Rodzinny z okazji Dnia Mamy, Dnia Taty i Dnia Dziecka. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci, które wierszami i piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. Na przybyłych na piknik czekało moc atrakcji: dmuchaniec, malowanie twarzy, kiermasz z niespodziankami, zabawy ruchowe pod okiem DJ, który muzyką umilał czas.

27 czerwca 2022

6 – LATKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

Dnia 22.06.2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie 6 – latków, z udziałem rodziców i zaproszonych gości. Pani Dyrektor Małgorzata Brodek przywitała zaproszonych gości, pracowników przedszkola, rodziców oraz wszystkich przedszkolaków. Był to dzień szczególny - pełen przeżyć dla starszaków, rodziców oraz nauczycieli. Dzieci recytowały wiersze, pożegnania i śpiewały piosenki.

27 czerwca 2022

Kłapouszki i Tygryski w filharmonii

Przejdź do - Kłapouszki i Tygryski w filharmonii

26 maja dzieci z grup: Kłapouszki i Tygryski wraz wychowawczyniami wzięły udział w audycji umuzykalniającej pt. "Muzyczna ptaszarnia" w Filharmonii Częstochowskiej. Celem wyjazdu było wprowadzenie dzieci w świat muzyki i umożliwienie jej odbioru na żywo. Przedszkolaki przekonały się, że wyjazd do filharmonii to wspaniałe muzyczne przeżycie.

1 czerwca 2022

Wycieczka Puchatków do Manufaktury słodyczy Hokus Pokuss w Żarkach.

Przejdź do - Wycieczka Puchatków do Manufaktury słodyczy Hokus Pokuss w Żarkach.

W dniu 16.05.2022r. dzieci z grupy Puchatków wraz z wychowawczynią Agnieszką Bibik, panią Moniką Sikorą i panią Karoliną Rączką wybrały się na wycieczkę do Manufaktury słodyczy w Żarkach. Wzięły udział w warsztatach powstawania  słodyczy. Pod czujnym okiem pań tam pracujących samodzielnie wykonały smaczne lizaki. Dzieci były bardzo zadowolone z wycieczki i słodkich upominków.

18 maja 2022

Kolejne odznaki dla Kłapouszków w projekcie „Wyzwania Teodora”

Przejdź do - Kolejne odznaki dla Kłapouszków w projekcie „Wyzwania Teodora”

25 kwietnia Kłapouszki zdobyły odznakę "Znawca własnej miejscowości" w ramach projektu edukacyjnego "Wyzwania Teodora". Podczas spaceru ulicami Przyrowa dzieci poznały takie miejsca jak Rynek z pomnikiem króla Kazimierza III Wielkiego, Urząd Gminy, Kościół Parafialny. 26 kwietnia dzieci zdobyły kolejną odznakę „Pomocna dłoń” podarowując zakrętki dla osób potrzebujących.

29 kwietnia 2022

Przejdź do - XIII Powiatowym Konkursie Plastycznym na: Pisankę, Palmę, Kartkę oraz Stroik Wielkanocny

11 kwietnia w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Przyrowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XIII Powiatowym Konkursie Plastycznym na: Pisankę, Palmę, Kartkę oraz Stroik Wielkanocny, nagrodzeni zostali:

Nagroda – Anna Wyrwał

III nagroda – Anna Pala

III nagroda – Adam Dobrowolski

Wyróżnienie – Helena Wojciechowska

14 kwietnia 2022

Bajka „Zaczarowany Medalion”

Przejdź do - Bajka „Zaczarowany Medalion”

Dnia 8 kwietnia 2022r dzieci z naszego przedszkola oglądały bajkę pt "Zaczarowany medalion" w wykonaniu aktorów z teatrzyku Blaszany Bębenek.

13 kwietnia 2022

Data utworzenia:2016-08-26