Nauka zdalna i ferie zimowe

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

informuję, że od czwartku - 27.01.2022 r. do piątku - 11.02.2022 r. wszyscy uczniowie klas V - VIII będą uczyć się w trybie zdalnym. Natomiast przedszkolaki i uczniowie klas I - IV będą kontynuowali kształcenie w trybie stacjonarnym. Dowozy uczniów pozostają bez zmian.

Ferie zimowe dla uczniów z naszego województwa przypadają w dniach 14.02.2022 r. - 25.02.2022 r.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie

mgr Halina Trojak

26 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYROWIE

OGŁASZA NABÓR WNIOSKÓW O PRZYJĘCIE DZIECI

DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. ADAMA MICKIEWICZA W PRZYROWIE

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

21 stycznia 2022

CHARYTATYWNE KONCERTY KOLĘD I PASTORAŁEK

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONCERTY KOLĘD I PASTORAŁEK

W WYKONANIU UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY.

KONCERTÓW BĘDZIE MOŻNA WYSŁUCHAĆ W KOŚCIELE

PARAFIALNYM W PRZYROWIE ORAZ W SYGONTCE.

12 stycznia 2022

Życzenia Bożonarodzeniowe

24 grudnia 2021

Ogólnopolski program „Uczymy Dzieci Programować” i Innowacje pedagogiczne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie

Przejdź do - Ogólnopolski program „Uczymy Dzieci Programować” i Innowacje pedagogiczne  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie

Ogólnopolski Program ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa skierowana do szeroko rozumianej edukacji. Pokazuje, że nauka podstaw programowania jest bardzo ważna dla wszechstronnego rozwoju dziecka, a przy tym nie musi być ani trudna, ani nieciekawa, ani przeprowadzana wyłącznie w pracowni komputerowej. Jej celem jest wszechstronny rozwój dziecka, przygotowanie wychowanków do życia w świecie, o którym jeszcze niewiele wiemy, do zawodów, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć oraz nie tylko wprowadzanie podstaw programowania, ale kształtowanie uniwersalnych przydatnych każdemu dziecku kompetencji, takich jak logiczne, krytyczne myślenie, zadaniowe, kreatywne podejście do stawianych problemów, umiejętność pracy zespołowej, niezrażanie się niepowodzeniami i wytrwałość w dążeniu do celu. Dzieci uczą się kodowania w ruchu i w zabawie.

NAUKA ZDALNA I ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

W dniach 20-21-22 grudnia 2021 r. oraz 3-4-5 stycznia 2022 r. nauka w szkole odbywać się będzie w formie zdalnej zgodnie z planem zajęć, za pomocą platformy Teams.

Uczniom klas I-III szkoły podstawowej, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, dyrektor – na wniosek rodzica – umożliwia opiekę świetlicową. Uczniowie korzystający z tej opieki, uczestniczą w zajęciach zdalnych na terenie szkoły.

W tych dniach zajęcia w przedszkolu będą odbywać się bez zmian. Dowóz i odwóz dzieci zgodnie ze stałym harmonogramem.

"Stop nałogom i uzależnieniom" - konkurs plastycznu

Uwaga,

przedłużamy przyjmowanie prac konkursowych

do 20 grudnia 2021 roku.

Szczegóły dotyczące konkursu są dostępne

w regulaminie (załącznik).

Koordynatorem konkursu jest pan Wiesław Stanuchiewicz

6 grudnia 2021

XXV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Papierowy Świat"

Przejdź do - XXV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Papierowy Świat"

1.12.2021 r w Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej odbyło się uroczyste podsumowanie XXV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Papierowy Świat”. Nasi uczniowie oraz dzieci przedszkolne wzięły liczny udział w konkursie i wykonały przepiękne prace plastyczne techniką papierową w formie przestrzennej. III nagrodę otrzymała Aleksandra Pietrzyk z klasy IV oraz wyróżnienie Marcelina Rączka
z grupy "Puchatki".
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych, artystycznych sukcesów.

opiekun: Paulina Wojciechowska

3 grudnia 2021

Interaktywny Konkurs Matematyczny „MAX MATEMATYCZNY 2021”

Przejdź do - Interaktywny Konkurs Matematyczny  „MAX MATEMATYCZNY 2021”

to kolejna edycja tego konkursu z zakresu matematyki w naszej szkole i kolejne sukcesy naszych uczniów. W obecnym roku szkolnym 20121/22 do konkursu przystąpiło 9 uczniów klas VII.

Najlepsze wyniki uzyskali:

Data utworzenia:2016-08-01