Dzień Rodziny w naszej szkole

13 czerwca 2022

Są takie dni w szkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wielką radością. Z tej okazji, 9 czerwca 2022r.  uczniowie klas młodszych zaprosili swoich rodziców do szkoły na uroczystość.

W programie  znalazły się okolicznościowe wiersze i piosenki podkreślające wielką miłość do rodziców. Chłopcy i dziewczęta z klasy I i II zaprezentowali również układy taneczne. Natomiast uczniowie klasy III przedstawili  bajkę pt. „Jaś i Małgosia w krainie baśni”. Na zakończenie popisów artystycznych  rodzice otrzymali  upominki własnoręcznie wykonane przez ich pociechy. Pani dyrektor Halina Trojak serdecznie podziękowała występującym i wychowawcom oraz podkreśliła, jak ważną rolę w naszym życiu pełni rodzina. Uroczystość przebiegła w miłej, ciepłej atmosferze. Mamy nadzieję, że na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.

Data utworzenia:2022-06-13
Data publikacji:2022-06-13