Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

14 czerwca 2022

Dnia 8 czerwca 2022r. uczniowie klas VII-VIII naszej szkoły brali udział w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego. Dzieci musiały w ciągu godziny lekcyjnej poradzić sobie z zadaniami zamkniętymi i otwartymi z zakresu leksyki, środków językowych, funkcji językowych, rozumienia tekstów słuchanych i pisanych. Test obejmował szereg różnorodnych zadań i uczeń mógł maksymalnie otrzymać za jego poprawne rozwiązanie 55 punktów. W konkursie brało udział 13 uczniów.

I miejsce – Hubert Hajduk (kl. VIIIa) – 53/55 punktów

II miejsce – Martyna Migalska – (kl. VIIIa) – 51/55 punktów

III miejsce – Oliwia Knapik (kl. VIIIa)- 47/55 punktów

Osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca na podium otrzymały atrakcyjne nagrody książkowe do nauki języka angielskiego, I miejsce – również multimedialny kurs języka angielskiego. Uczniów przygotowywały nauczycielki: mgr Agnieszka Stanuchiewicz i mgr Anna Jaworowska.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Data utworzenia:2022-06-14
Data publikacji:2022-06-14