PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

10 grudnia 2021
1 grudnia odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci z grupy Kłapouszków, które we wrześniu tego roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Odświętnie ubrane 3,4-latki zaprezentowały program artystyczny – recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po występach złożyły przyrzeczenie, że będą grzecznymi, dzielnymi przedszkolakami i dobrymi kolegami.

Po złożeniu przysięgi obecna na uroczystości Pani Dyrektor Małgorzata Brodek za pomocą „czarodziejskiego” ołówka dokonała aktu pasowania, a wychowawczyni Jolanta Wiśniewska wręczyła dzieciom dyplomy. Niezwykle ważną rolę pełniła Pani Elżbieta Loch, która robiła zdjęcia i nagrywała przebieg uroczystości. Po tych emocjonujących przeżyciach w sali czekał na dzieci słodki poczęstunek.

Data utworzenia:2021-12-10
Data publikacji:2021-12-10