Stypendia Wójta Gminy Przyrów

5 listopada 2016

26 października 2016r., w środę, odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Przyrowie z udziałem zaproszonych uczniów, ich rodziców i dyrektorów szkół z terenu Gminy Przyrów. W czasie tej sesji wręczone zostały jednorazowe Stypendia Wójta Gminy Przyrów dla wybitnie uzdolnionych uczniów za rok szkolny 2015/2016.

Wśród tego grona znaleźli się uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Przyrowie:

- Krystian Stanuchiewicz – uczeń klasy VI, za zajęcie II miejsca w etapie centralnym XXI Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów” w kategorii szkół podstawowych oraz za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016 i średnią ocen – 5,58;

- Filip Kaczmarzyk – uczeń klasy III gimnazjum, za zajęcie III miejsca w etapie centralnym XXI Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza...” w kategorii gimnazjów;

oraz czworo uczniów naszej szkoły za wysokie wyniki w nauce i średnią ocen powyżej 5,30:

- Natalia Kustal i Jakub Nowakowski – z klasy V

- Partyk i Rafał Wiśniewscy – z klasy VI.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Data utworzenia:2016-11-05
Data publikacji:2016-11-05