ZŁOTO DLA WIKTORA

14 listopada 2016

Dwudziestego piątego września 2016r. w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Nordic Walking – VI Ciechanowski Marsz Nordic Walking o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów.

Celem imprezy było wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych klasyfikacjach i popularyzacja zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną w ramach Nordic Walking. Nad prawidłową techniką podczas zawodów czuwali sędziowie Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Uczniowie szkół podstawowych mieli do pokonania dystans 3,5 km. W tej kategorii startowało 15 chłopców i 5 dziewcząt.

Pięknym zwycięstwem popisał się reprezentant Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
w Przyrowie, uczeń klasy VI, Wiktor Pękala – zawodnik RTB Tracker LKS Podkowa Janów. Wiktor zajął I miejsce w Polsce w kategorii szkół podstawowych, czym przyniósł chlubę nie tylko sobie, ale także promował naszą szkołę w kraju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data utworzenia:2016-11-14
Data publikacji:2016-11-14