Michalina Jedynak najlepsza w „Poetyckich Krajobrazach”

28 października 2022

Tegoroczna edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Poetyckie Krajobrazy” poświęcona była poezji polskiego romantyzmu. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Częstochowskiego oraz Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich – Oddział w Częstochowie.

Dnia 22 października 2022 r. Michalina Jedynak, uczennica naszej szkoły z kl. VIII a, recytacją wiersza Teofila Lenartowicza Złoty kubek wygrała konkurs. Opiekę merytoryczną nad uczennicą sprawowała p. Alicja Stępniewska-Nawaratne.

Relacja z przebiegu konkursu i galeria zdjęć:

Data utworzenia:2022-10-28
Data publikacji:2022-10-28