Nasza Mistrzyni Świata Agnieszka Sosnowska

22 września 2022

Piękne potrójne zwycięstwo! Serdeczne gratulacje dla Pani Agnieszki Sosnowskiej- mieszkanki Staropola w Gminie Przyrów i nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Przyrowie. To ogromny zaszczyt dla całej naszej społeczności szkolnej, że możemy pracować z Mistrzynią Świata, utalentowaną, ambitną i niezwykle sympatyczną Kobietą. Ogromny hart ducha w dążeniu do postawionych celów pokazuje niezwykle silny charakter naszej Mistrzyni. Jest Pani wielką inspiracją wśród naszych uczniów ale także dla wszystkich,  którzy dążą do osiągnięcia swoich celów i marzeń.

Pani Agnieszka Sosnowska reprezentowała Kadrę Polski Nordic Walking na Mistrzostwach Świata Nordic Walking w Szklarskiej Porębie ( INWA Nordic Walking World Championships 2022 ). Trasa jaką przygotowali organizatorzy była iście górska i bardzo wymagająca. Ponad 40 zespołów z całego świata i zwycięstwo biało-czerwonych z udziałem Pani Agnieszki.

Podsumowując Pani Agnieszka Sosnowska zdobyła3 złote medale:

• OPEN na dystansie 10km
  • w kategorii wiekowej na 10km oraz
  • w sztafecie mieszanej 4x5km.

Ogromne gratulacje dla Mistrzyni Świata oraz życzenia kolejnych sukcesów sportowych!!!

Data utworzenia:2022-09-22
Data publikacji:2022-09-22