Najnowsze aktualności

Nasza szkoła laureatem konkursu "Zielona Pracownia 2018"

Powiększ zdjęcie

Miło nam poinformować całą społeczność szkolną, że wraz z  68 innymi placówkami z województwa śląskiego znaleźliśmy się wśród laureatów konkursu „ZIELONA PRACOWNIA 2018” i otrzymaliśmy nagrodę w wysokości 29 800 zł. Organizatorem konkursu był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Obchody 70-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Przyrowie

SPOTKANIE Z RODZICAMI UCZNIÓW KLASY VIII SP I III GIMNAZJUM

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas VIII SP

i III gimnazjum dnia 27 września 2018r. (czwartek) o godz. 16.00

na spotkanie dotyczące zasad rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

połączone z prezentacją multimedialną,

które odbędzie się w sali nr 28.

Rajd rowerowy w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu

Zapraszamy

uczniów oraz wszystkich mieszkańców gminy Przyrów na rajd rowerowy do Mełchowa, który odbędzie się w sobotę 29.09.2018 r. - zbiórka przy szkole o godz. 10.00. Rajd ma na celu upamiętnienie bitwy pod Mełchowem z 1863 roku.

Wyprawa „Do Niepodległej – 2018”

Powiększ zdjęcie

W dniach 5 – 6 września członkowie SKT PTTK Przyrów odbyli najkrótszą wyprawę rowerową w historii klubu. Mimo że trwała tylko dwa dni, była bardzo intensywna. W wyprawie wzięli udział: Agnieszka Sikorska, Piotr Płatkowski, Rafał i Patryk Wiśniewscy, Krystian Stanuchiewicz oraz opiekunowie Jolanta Wiśniewska, Grzegorz Wiśniewski i Jerzy Sikorski.

projekt "UMIEM PŁYWAĆ"

PROJEKT „UMIEM PŁYWAĆ” zakłada systematyczny  udział dzieci  klas I – III szkoły podstawowej  w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki i doskonalenia pływania. Jest to kontynuacja projektu z poprzednich lat.