Samorząd Uczniowski

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
Szkoła Podstawowa

Opiekun: mgr Justyna Skupień

Przewodnicząca: Sandra Kozik

Zastępca: Julita Kosętka

Sekretarz: Jakub Sikora

Skarbnik: Bartłomiej Motłoch

Gimnazjum:

Opiekun: mgr Anna Jaworowska

Przewodnicząca: Oliwia Ciastek

Zastępca: Wiktoria Lewandowska

Sekretarz: Adam Górski

Skarbnicy: Kamila Kustal, Ewa Nowak

Kronikarze: Wiktoria Sikora, Oliwia Czyż

Członkowie: Wiktoria Bojarska, Patryk Maciąg

Artykuły

WALENTYNKI

 W dniach 13-14 lutego działała w naszej szkole poczta walentynkowa. Mieliśmy możliwość za jej pośrednictwem przekazać słowa sympatii, przyjaźni albo po prostu wyrazić radość z czyjejś obecności w naszym życiu. W codziennym pędzie zapominamy, jak ważnymi wartościami są miłość i przyjaźń. Kartek z życzeniami było tak wiele, że aż nie mieściły się w naszym pudełku pocztowym :)

27 lutego 2017

MIKOŁAJKI...

Przejdź do - MIKOŁAJKI...

6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki w naszej szkole. Dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum SU zakupił cukierki, a nauczyciele otrzymali samodzielnie wykonane rózgi.

ANDRZEJKOWO...

Dnia 23 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa za zgodą p.Dyrektor i dzięki inicjatywie SU . Zabawa rozpoczęła się o godz 16.30. Podczas dyskoteki odbyły się wybory na Króla i Królową Dyskoteki.

DZIEŃ ELEGANCJI

Przejdź do - DZIEŃ ELEGANCJI

Dzień 17 października był dla uczniów ''Dniem Elegancji'' W tym dniu zamieniliśmy codzienne stroje na  odświętne sukienki, spódniczki, eleganckie spodnie, marynarki, koszule, krawaty itp. Klasa, w której większość uczniów ubrała się elegancko mogła skorzystać  z przywileju ''Dnia Elegancji''. „Dzień Elegancji” zwalniał uczniów z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek. Ten dzień miał być dla klasy dniem bez ocen niedostatecznych.

27 lutego 2017

DZIEŃ SŁODKOŚCI

5 października SU zorganizował '' Dzień słodkości''. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi podczas tego dnia mogli skosztować przepysznych wypieków przygotowanych przez uczniów naszej szkoły . Wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji'' Dnia Słodkości ''serdecznie dziękujemy!

27 lutego 2017

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-02-27
Data publikacji:2017-02-27
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:685