Opiekun: mgr Justyna Skupień

Sekretarz: Joanna Ciepielska

Skarbnik: Kaja Bochaczyk

„DZIEŃ KAPCIA”

10 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Przyrowie odbył się „Dzień Kapcia”. Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego polegała na przyniesieniu swoich domowych kapci, jako obuwia zmiennego. Wielu uczniów włączyło się do zabawy, pokazując tym samym, iż posiadają  dystans do siebie oraz umieją się bawić!

MIKOŁAJKI

6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki. Pamięć o świętym biskupie Mikołaju jest wciąż żywa.

„Dzień Słodkości”

3 października 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza odbył się „Dzień Słodkości”. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi podczas tego dnia mogli skosztować przepysznych wypieków przygotowanych przez uczniów naszej szkoły . Wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji „Dnia Słodkości” serdecznie dziękujemy!

DYSKOTEKA

30 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Dzięki pozytywnej opinii pani dyrektor i inicjatywie Samorządu Uczniowskiego młodzież mogła zapomnieć o troskach i trudach dnia codziennego. Podczas zabawy wybrano Króla-Jakuba Sikorę z klasy piątej oraz Królową Balu-Julię Muszczak z klasy drugiej gimnazjum. Gratulujemy!!

24 stycznia 2018

Zapoznanie uczniów z Programem Wychowawczo-Profilaktycznym Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie

20 września odbyło się z spotkanie z panią dyrektor Haliną Trojak, która zapoznała uczniów z Programem Wychowawczo-Profilaktycznym obowiązującym od roku szkolnego 2017/2018.

Samorząd Uczniowski pozytywnie zaopiniował Program Wychowawczo-Profilaktyczny.

Wybory Rady Samorządu Uczniowskiego

13 września wybrano Radę Samorządu Uczniowskiego.

Przewodnicząca: Wiktoria Lewandowska

Zastępca: Julita Kosętka

Sekretarz: Nicola Mysłek

Sekretarz: Joanna Ciepielska

Skarbnik: Kaja Bochaczyk

Przeliczenia głosów dokonała Wiktoria Lewandowska, Julita Kosętka oraz Kaja Bochaczyk w obecności opiekuna Samorządu Uczniowskiego pani Justyny Skupień.

Protokół z czynności sporządziła pani Justyna Skupień.

Data utworzenia:2017-02-27
Data publikacji:2017-02-27