Szkolne Koło Caritas

ROK SZKOLNY 2017/2018

Mottem tegorocznym naszego Koła są słowa :

,,BRANIE WYPEŁNIA RĘCE

DAWANIE WYPEŁNIA SERCE  .”

W Kole obecnie działa 26 uczniów. Do uczniów z gimnazjum dołączyli uczniowie z klasy VI i VII.

Zarząd przedstawia się następująco:

Przewodniczący:   Bartłomiej Czerepak

Zastępca: Oliwia Wołtosz, Oliwia Rajca

Skarbnik: Anastazja Mysłek

Sekretarz: Elżbieta Sikora

WAKACJE !!!

Dziękuję za współpracę i życzę wszystkim udanych wakacji. Podziękowania zwłaszcza dla Barłomieja Czerepaka, Oliwii Wołtosz i Martyny Nowińskiej, osób, które kończą gimnazjum, a ich zaangażowanie w pracę Koła było bezcenne.

27 czerwca 2018

Podsumowanie akcji „Zbieraj makulaturę-Ratuj Konie”

Uzbieraliśmy 1038kg makulatury i 17kg puszek. Do Klubu Gaja wysłano kwotę 320złotych.

27 czerwca 2018

Podsumowanie zbiórki na schronisko dla bezdomnych zwierząt

Przejdź do - Podsumowanie zbiórki na schronisko dla bezdomnych zwierząt

Zebraliśmy 7 puszek karmy mokrej, 10 worków karmy suchej, 3 makarony, 2 paczki saszetek, 10 psich kiełbas, 19 kocy, 10 kołder, 7 poduszek, 7 ręczników oraz akcesoria: miseczki, piłeczki i kaganiec. Oprócz tego ofiarowane były pieniądze w kwocie 362,22 za które zakupiliśmy smycze i obroże.

Podsumowanie akcji „Cegiełka z pomocą”

Otrzymaliśmy 94 sztuki cegiełek, cena za sztukę 2 zł. Tegoroczna akcja miała na celu pomoc 17-letniej Oliwii Kielusiak, chorującej na przepuklinę oponowo-rdzeniową i niedowład kończyn dolnych. Zebraliśmy 179,10 zł.

Środki te wysłaliśmy FUNDACJI NA  RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH „POMÓŻ I TY”.

17 kwietnia 2018

Sprawozdanie z akcji wielkanocnej

Podczas tegorocznej akcji rozprowadzaliśmy świeczki, baranki i śmigusówki.

„Świąteczne Kartki Dobroczynne” – Wielkanoc 2018

Ze Stowarzyszenia SURSUM CORDA otrzymaliśmy 50 sztuk kartek wielkanocnych. Cena za sztukę 2 zł. Celem akcji była pomoc w leczeniu chorych dzieci. Wszystkie kartki udało nam się rozprowadzić dzięki zaangażowaniu ze strony uczniów i nauczycieli, za co serdecznie dziękujemy. Na konto Stowarzyszenia wpłaciliśmy 95 złotych.

17 kwietnia 2018

Data utworzenia:2016-08-26