Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 16 listopada 2018 roku pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy „Króliczki”. Właśnie tego dnia odbyła się ważna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU

Przejdź do - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu 9 listopada2018 roku uroczyście obchodziliśmy 100- lecie Niepodległości Polski.

„SMERFNE PRZYGODY”

W poniedziałek 22 października 2018r. gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z teatru Blaszany Bębenek z Trzebini, którzy przedstawili nam bajkę pt. ,,Smerfne przygody – Ważniak i spółka".

AUDYCJA MUZYCZNA

W dniu 17 października 2018r dzieci z grupy Tygryski  i Puchatki  wraz z wychowawczyniami uczestniczyły w audycji muzycznej zatytułowanej „Dziecięce tryki w poszukiwaniu muzyki” w filharmonii częstochowskiej . Podczas spotkania dzieci  poznały brzmienie kilku instrumentów, fortepianu, skrzypiec, gitary elektrycznej. W trakcie audycji dzieci przeniosły się w świat znanych im bajek, opisanych muzyką, a później bardzo chętnie odgadywały z jakich bajek pochodzi dana muzyka.

26 października 2018

Zajęcia otwarte w grupie Tygrysków

Przejdź do - Zajęcia otwarte w grupie Tygrysków

W dniu 10 października 2018r w grupie 5-latków odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców pt „Doświadczenia i zabawy z hydrożelem”.

Wizyta Policjantki w przedszkolu

Przejdź do - Wizyta Policjantki w przedszkolu

08.10.2018r. do naszego przedszkola przybyła mł. asp. Sabina Chyra – Giereś z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Przedszkolaki miały okazję porozmawiać na temat wykonywanej przez niego pracy, zdobyły cenne informacje na temat dbania o bezpieczeństwo swoje, jak również innych.

Data utworzenia:2016-08-26
Data publikacji:2016-08-26