CO TO BYŁ ZA BAL…..

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień  niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą  przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć  i radości. Tak też było u nas.

Poznajemy zawody – kucharz

5 lutego 2019r.  grupę „Tygryski”  odwiedził tatuś Antosi. Strój naszego gościa uświadomił dzieciom, że gość jest kucharzem. Pan Jarek zaproponował wspólne wykonanie gofrów.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W tym roku w naszym Przedszkolu uroczyste spotkania z okazji Święta Babci i Dziadka przebiegały w kilku etapach, każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. Licznie przybywający do naszej placówki Goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.

„Wyraźni na drodze”

Dzieci z grupy „TYGRYSKI” brały udział w akcji „Wyraźni na drodze”, której celem była edukacja dzieci  w zakresie zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

Turniej o Puchar Antka Cwaniaka

Przejdź do - Turniej o Puchar Antka Cwaniaka

23 listopada 6-latki z wychowawczynią p. Pauliną Wojciechowską uczestniczyły w „Turniej Misiów o Puchar Antka Cwaniaka”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Janowie. Przybyło na niego osiem gromad zuchowych Hufca ZHP Częstochowa, a mianowicie: „Radosne Ogniki”, „Leśne Ludki”, „Mstowskie Słoneczka”, „Pomarańczowe Wilczki”, „Tropiciele Biedronek”, „Pracowite Skrzaty”, próbna gromada z Przyrowa i „Pluszowe Niedźwiadki”.

W dniach 19 i 20 grudnia 2018r. w naszym przedszkolu było wielkie wydarzenie, gdyż wystawiły dzieci 6-letnie Jasełka na scenie. Była to historia Narodzenia Pana, słowem, kolędą pięknie opisana.

Data utworzenia:2016-08-26
Data publikacji:2016-08-26