Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Przejdź do - BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

31. 01. 2023r to był wyjątkowy i bardzo radosny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Przedszkole wypełniło się księżniczkami, wróżkami, owadami: biedronkami i pszczółkami, super bohaterami, strażakami i policjantami i jeszcze wielu innymi bohaterami z ulubionych bajek dzieci. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Na balu były same niespodzianki m.in. tańce, korowody przy ulubionych rytmach muzyki, gry i konkursy. Ten dzień na długo zapadnie w pamięci naszych przedszkolaków.

16 lutego 2023

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2022

Przejdź do - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2022

24 listopada w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla Króliczków i Kłapouszków. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Przejdź do - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25.11.2022r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosence: "Jadą, jadą misie", brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, wykonywały prace plastyczne. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.

29 listopada 2022

Audycja umuzykalniająca

Przejdź do - Audycja umuzykalniająca

Dzisiaj 16 XI gościliśmy w przedszkolu muzyków z Filharmonii Częstochowskiej, którzy przyjechali do nas z audycją umuzykalniającą pt " Pod boki i z przytupem. Na narodową nutę." Dzieci miały okazję posłuchać melodii narodowych polskich tańców jak krakowiak, kujawiak, oberek, mazur i polonez oraz zapoznać się z takimi instrumentami jak flet, klarnet i akordeon. Na koniec pani prowadząca przypomniała o symbolach narodowych i przy akompaniamencie pianina zaśpiewaliśmy hymn Polski.

17 listopada 2022

ZATORLAND

Przejdź do - ZATORLAND

 13 czerwca 2022r. dzieci z przedszkola wraz z rodzicami i nauczycielkami uczestniczyły w wycieczce do Zatorlandu w Zatorze. Po długiej i ekscytującej podróży na dzieci czekało sporo atrakcji: Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii na Wodzie, Park Owadów, Park Bajek i Wodnych Stworzeń, dodatkowo Dom do góry nogami i Lunapark.

NADLEŚNICTWO ZŁOTY POTOK

Przejdź do - NADLEŚNICTWO ZŁOTY POTOK

W dniu 21. 06. 2022 dwie grupy z naszego przedszkola: „Kłapouszki” i „Tygryski” pod opieką wychowawczyń wzięły udział w wycieczce do Nadleśnictwa Złoty Potok. Głównym celem naszej wyprawy było rozbudzanie u dzieci zainteresowania leśną przyrodą a także poznanie siedziby Nadleśnictwa. W sali konferencyjnej przedszkolaki obejrzały bajkę jak należy zachować się a czego nie wolno robić w lesie. Zwiedziliśmy także Izbę Leśno-Przyrodniczą przyglądaliśmy się sylwetom zwierząt, a także wsłuchiwaliśmy się w odgłosy ptaków. Po wysłuchaniu tych ciekawych informacji udaliśmy się na spacer po lesie.

29 czerwca 2022

DZIĘKUJEMY

 

 

 

SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY  WSZYSTKIM RODZICOM  I SPONSOROM

ZA  OKAZANĄ  ŻYCZLIWOŚĆ, POMOC  I  WSPARCIE  

W  PRZYGOTOWANIU VII  PIKNIKU  RODZINNEGO.

 

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie.

 

29 czerwca 2022

VII Piknik Rodzinny

11 czerwca na placu przedszkolnym odbył się VII Piknik Rodzinny z okazji Dnia Mamy, Dnia Taty i Dnia Dziecka. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci, które wierszami i piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. Na przybyłych na piknik czekało moc atrakcji: dmuchaniec, malowanie twarzy, kiermasz z niespodziankami, zabawy ruchowe pod okiem DJ, który muzyką umilał czas.

27 czerwca 2022

6 – LATKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

Dnia 22.06.2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie 6 – latków, z udziałem rodziców i zaproszonych gości. Pani Dyrektor Małgorzata Brodek przywitała zaproszonych gości, pracowników przedszkola, rodziców oraz wszystkich przedszkolaków. Był to dzień szczególny - pełen przeżyć dla starszaków, rodziców oraz nauczycieli. Dzieci recytowały wiersze, pożegnania i śpiewały piosenki.

27 czerwca 2022

Kłapouszki i Tygryski w filharmonii

Przejdź do - Kłapouszki i Tygryski w filharmonii

26 maja dzieci z grup: Kłapouszki i Tygryski wraz wychowawczyniami wzięły udział w audycji umuzykalniającej pt. "Muzyczna ptaszarnia" w Filharmonii Częstochowskiej. Celem wyjazdu było wprowadzenie dzieci w świat muzyki i umożliwienie jej odbioru na żywo. Przedszkolaki przekonały się, że wyjazd do filharmonii to wspaniałe muzyczne przeżycie.

1 czerwca 2022

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-08-26
Data publikacji:2016-08-26
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:38705