ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRUPIE 6 - LATKÓW

Przejdź do - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRUPIE 6 - LATKÓW

Dnia 18.06.2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie starszej z udziałem rodziców i zaproszonych gości. Na wstępie Pani Dyrektor Halina Trojak przywitała zaproszonych gości, pracowników przedszkola, rodziców oraz wszystkich przedszkolaków.

Wycieczka do KRASIEJOWA

Dnia 14.06.2018 Przedszkolaki wraz z rodzicami udali się na wycieczkę do zaczarowanego i bardzo ciekawego miejsca - Parku Dinozaurów w Krasiejowie.

PIKNIK RODZINNY – BAW SIĘ RAZEM Z NAMI

Przejdź do - PIKNIK RODZINNY – BAW SIĘ RAZEM Z NAMI

Piknik rodzinny  czyli piknik z okazji „Dnia Mamy, Taty i Dziecka” zapisał się na stał w kalendarz imprez organizowanych przez przedszkole. Tego roku obchodziliśmy go 9 czerwca.  Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała, słońca nam nie zabrakło.

„PRZEDSZKOLE TALENTÓW” – MAMY CERTYFIKAT !!!

W grudniu nasze przedszkole przystąpiło do XIV edycji konkursu „Przedszkole talentów” organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Do końca maja wspólnie z dziećmi realizowaliśmy zadania przewidziane regulaminem konkursu.

Nadleśnictwo Złoty Potok - wycieczka

Przejdź do - Nadleśnictwo Złoty Potok - wycieczka

W dniu 15. 05. 2018 dwie grupy z naszego przedszkola: „Króliczki ” i „Kłapouszki” pod opieką wychowawczyń wzięły udział w wycieczce do Nadleśnictwa Złoty Potok. Celem wycieczki było poznanie siedziby Nadleśnictwa oraz ważnych okazów przyrodniczych znajdujących się w naszym regionie. Piękny i ciekawy świat przyrody naszej okolicy przedstawiła nam pani leśnik.

DZIEŃ TALENTÓW W PRZEDSZKOLU

Przejdź do - DZIEŃ TALENTÓW  W PRZEDSZKOLU

14.05. 2018r. w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy Dzień Talentów, podczas którego dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności i uzdolnienia. Odbyły się pokazy gimnastyki artystycznej dziewczynek z grupy 5-latków i 6-latków, które uczęszczają na zajęcia organizowane w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie oraz pokazy żonglerki piłką w wykonaniu chłopców, którzy należą do najmłodszej drużyny lokalnego Piasta Przyrów.

Data utworzenia:2016-08-26
Data publikacji:2016-08-26