ŻONKILOWE POLA NADZIEI

W tym roku szkolnym nasze  przedszkole po raz pierwszy włączyło się w  akcję „POLA NADZIEI.”  Dzieci w ten sposób chciały okazać swoją wrażliwość. W słoneczny choć chłodny dzień przedszkolaki  na terenie przedszkola „bawiły” się w ogrodników i posadziły 50 sztuk żonkili. Z niecierpliwością będą czekały na wiosnę, aby zobaczyć efekt swojej pracy.

17 listopada 2017

Zielony dzień w przedszkolu

Nasze przedszkole po raz kolejny przystąpiło do Programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

Dnia 25.10.2017r. dzieci z grupy 5-latków odwiedziły bibliotekę w Szkole Podstawowej  w Przyrowie.

ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KŁAPOUSZKÓW - ROBIMY „GNIOTKI”

Przejdź do - ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KŁAPOUSZKÓW - ROBIMY „GNIOTKI”

19 października w grupie Kłapouszków odbyły się zajęcia na których dzieci wspólnie z rodzicami robiły „gniotka”. „Gniotek” to wesoły stworek, którego można ugniatać do woli. Taka zabawka dostarcza  dziecku wiele radości.

Sałatka jarzynowa

Jesień to tematyka związana m. in. z robieniem zapasów, poznawaniem owoców i warzyw. Dzieci z grupy „Puchatki” na zajęciach poznawały różnorodne warzywa nie tylko za pomocą wzroku, ale również innymi zmysłami: węchem, dotykiem i smakiem . Zwieńczeniem tych działań było zrobienie sałatki jarzynowej pod czujnym okiem wychowawczyni p. Agnieszki Bibik. Wszyscy z wielkim entuzjazmem przystąpili do pracy. Samodzielnie wykonana sałatka smakowała wyśmienicie.

6 listopada 2017

Spotkanie z muzyką

W dniu  17 października 2017  dzieci z grupy średniej i starszej naszego przedszkola wraz z wychowawczyniami p. Agnieszką Bibik i p. Anną Górecką – Nowak wzięły udział w audycji muzycznejUśmiechy i miny muzycznej krainy”. Najmłodsi mieli możliwość zobaczenia różnych instrumentów m.in. akordeony, saksofon, fortepian oraz posłuchania utworów w wykonaniu młodej i utalentowanej śpiewaczki p. Zielonki.

6 listopada 2017

Data utworzenia:2016-08-26