PRZEDSZKOLE - NAUCZANIE ZDALNE

25 marca 2020

Teatrzyk „Blaszany Bębenek”

17 lutego 2020r. odwiedzili nas aktorzy teatru Blaszany Bębenek z Trzebini, którzy wystawili przedstawienie "Smerfy – część III ". Teatrzyk miał charakter interaktywny: dzieci bawiły się wraz z aktorami, śpiewały, tańczyły i odpowiadały na zadawane pytania oraz odgadywały zagadki. Smerfetka, Śpioch i czarownica Hogata to postacie, które zabrały dzieci w świat niezwykłych przygód.

4 marca 2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniach 12-15 lutego w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, na które do każdej z grup przybyli licznie zaproszeni goście.

Przedstawienie pt. Chory Komin

W ramach kampanii "Mogę zatrzymać SMOG - przedszkolaku złap oddech" nasi najmłodsi wychowankowie wystawili inscenizację tematyczną o chorym kominie.

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Przejdź do - BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

„W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara, strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi, mali zgromadzeni na tej sali"

Jasełka w przedszkolu

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości Dzieci z grupy starszej i dziewczynki z grupy średniej w dniach 17 i 18 grudnia 2019r. zaprosiły swoich najbliższych na „Jasełka”. W przygotowaniach do uroczystości brali również udział rodzice, którzy przygotowali dla swoich dzieci piękne stroje.

Zajęcia otwarte w grupie 4 - latków

Przejdź do - Zajęcia otwarte w grupie 4 - latków

11  grudnia w grupie  4 - latków odbyły się zajęcia otwarte. Na zajęcia przybyli rodzice dzieci i pani dyrektor Małgorzata Brodek. W zajęciach pt. „Nasz nowy kolega - wprowadzenie robota edukacyjnego Photon”, dzieci wysłuchały opowiadania, w jaki sposób Photon pojawił się na Ziemi oraz ułożyły historyjkę obrazkową.

ZAJĘCIA OTWARTE U „PUCHATKÓW”

Przejdź do - ZAJĘCIA OTWARTE U „PUCHATKÓW”

Dnia 10 grudnia 2019 r. w grupie „Puchatków” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. „Ozdoby świąteczne”. Celem zajęć było, przybliżenie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, integrowanie rodziców, dzieci i nauczyciela oraz pogłębianie więzi rodzinnych w wyniku wspólnej pracy. „Zespoły rodzinne” wykonały piękne skrzaty na kiermasz świąteczny. Na zajęciach panowała radosna, świąteczna atmosfera. Wszystkim rodzicom dziękujemy za przybycie i zorganizowanie materiałów potrzebnych do zajęć.

16 grudnia 2019

ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE „TYGRYSKI”

Przejdź do - ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE „TYGRYSKI”

Dnia 19 listopada w grupie dzieci pięcioletnich odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców n/t „Figury i rytmy” – zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

WYJAZD DO KLUBU POLITECHNIK

Przejdź do -  WYJAZD DO KLUBU POLITECHNIK

14.11.2019 r. dzieci z grupy „Tygryski” i „Puchatki” wraz z wychowawczyniami udały się do klubu POLITECHNIK w Częstochowie, gdzie miały okazję obejrzeć bajkę pt. „Cudowna lampa Alladyna” w wykonaniu artystów z Teatru Muzycznego Forte z Wrocławia. Dzieci z zaciekawieniem śledziły przygody głównego bohatera, podziwiały kostiumy aktorów i bajkowe dekoracje. Nasze dzieci zdały na szóstkę egzamin z kulturalnego zachowanie się podczas spektaklu, czego nie można powiedzieć o pozostałych widzach!

16 grudnia 2019

Data utworzenia:2016-08-26