Dzień Kropki w grupie Kłapouszków

Przejdź do - Dzień Kropki w grupie Kłapouszków

15 września dzieci z grupy Kłapouszków obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia w naszej sali było bardzo dużo kropek.

Wyprawka przedszkolaka na rok szkolny 2020/2021

Uprzejmie informujemy że dzieci które rozpoczynają lub kontynuują naukę w naszym przedszkolu od września 2020r. powinny być wyposażone w pomoce dydaktyczne. Szczegółowa lista w dalszej części artykułu.

Udziału w projekcie „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” w roku szkolnym 2019/2020

W roku szkolnym 2019 / 2020 dzieci z naszego przedszkola wraz ze swoimi wychowawczyniami wzięły udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, którego autorką jest Pani Aneta Konefał, Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej. Głównym celem projektu było rozwijanie i promowanie czytelnictwa we współpracy ze żłobkami, przedszkolami, szkołami podstawowymi, szkołami specjalnym, szkolnymi świetlicami, bibliotekami szkolnymi w całej Polsce i za granicą. Projektowi partnerowała Grupa MAC S.A. oraz wydawca miesięcznika „Bliżej Przedszkola”.

Udział naszego Przedszkola w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”

Akcja została zorganizowana przez Centrum Rozwoju Lokalnego i objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Celem akcji było wsparcie procesu edukacji najmłodszych, a także zachęcenie ich do rozmowy z rodzicami na tematy będące przedmiotem zajęć przeprowadzonych podczas akcji "Dzieci uczą rodziców".

PRZEDSZKOLE - NAUCZANIE ZDALNE

25 marca 2020

Teatrzyk „Blaszany Bębenek”

17 lutego 2020r. odwiedzili nas aktorzy teatru Blaszany Bębenek z Trzebini, którzy wystawili przedstawienie "Smerfy – część III ". Teatrzyk miał charakter interaktywny: dzieci bawiły się wraz z aktorami, śpiewały, tańczyły i odpowiadały na zadawane pytania oraz odgadywały zagadki. Smerfetka, Śpioch i czarownica Hogata to postacie, które zabrały dzieci w świat niezwykłych przygód.

4 marca 2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniach 12-15 lutego w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, na które do każdej z grup przybyli licznie zaproszeni goście.

Przedstawienie pt. Chory Komin

W ramach kampanii "Mogę zatrzymać SMOG - przedszkolaku złap oddech" nasi najmłodsi wychowankowie wystawili inscenizację tematyczną o chorym kominie.

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Przejdź do - BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

„W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara, strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi, mali zgromadzeni na tej sali"

Jasełka w przedszkolu

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości Dzieci z grupy starszej i dziewczynki z grupy średniej w dniach 17 i 18 grudnia 2019r. zaprosiły swoich najbliższych na „Jasełka”. W przygotowaniach do uroczystości brali również udział rodzice, którzy przygotowali dla swoich dzieci piękne stroje.

Data utworzenia:2016-08-26
Data publikacji:2016-08-26