Nadleśnictwo Złoty Potok - wycieczka

Przejdź do - Nadleśnictwo Złoty Potok - wycieczka

W dniu 15. 05. 2018 dwie grupy z naszego przedszkola: „Króliczki ” i „Kłapouszki” pod opieką wychowawczyń wzięły udział w wycieczce do Nadleśnictwa Złoty Potok. Celem wycieczki było poznanie siedziby Nadleśnictwa oraz ważnych okazów przyrodniczych znajdujących się w naszym regionie. Piękny i ciekawy świat przyrody naszej okolicy przedstawiła nam pani leśnik.

DZIEŃ TALENTÓW W PRZEDSZKOLU

Przejdź do - DZIEŃ TALENTÓW  W PRZEDSZKOLU

14.05. 2018r. w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy Dzień Talentów, podczas którego dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności i uzdolnienia. Odbyły się pokazy gimnastyki artystycznej dziewczynek z grupy 5-latków i 6-latków, które uczęszczają na zajęcia organizowane w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie oraz pokazy żonglerki piłką w wykonaniu chłopców, którzy należą do najmłodszej drużyny lokalnego Piasta Przyrów.

WYCIECZKA DO REMIZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ

Przejdź do - WYCIECZKA DO REMIZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ

10 maja dzieci z przedszkola wraz z opiekunami odwiedziły Remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Przyrowie.  Dzieciaki wysłuchały opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka oraz o akcjach ratowniczo- gaśniczych. Wielką atrakcją  dla dzieci była możliwość przymierzania elementów stroju strażaków oraz wejście do wozów strażackich. Przedszkolaki złożyły życzenia strażakom z okazji ich święta a od strażaków dzieci dostały piękny obraz oraz słodycze. Po tak ciekawej wycieczce, wszystkie dzieci zgodnie przyznały, że zawód strażaka mimo swojej trudności bardzo im się podoba, a niejedno z nich  w przyszłość chciałoby pracować w tym zawodzie.

8 czerwca 2018

Wizyta Ratownika Medycznego w przedszkolu

Przejdź do - Wizyta Ratownika Medycznego w przedszkolu

W dniu 27.04.2018r. gościem w naszym przedszkolu był Ratownik Medyczny Pan Jacek Stencel. Celem zajęć przeprowadzonych przez wykwalifikowanego Ratownika Medycznego było przygotowanie przedszkolaków do wykonywania prostych czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku, w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.

Spotkania z muzyką 3

W dniu  17 kwietnia 2017  średniaki i starszaki wraz z wychowawczyniami p. Agnieszką Bibik i p. Anną Górecką – Nowak wzięły udział w audycji muzycznejMuzyczni czarodzieje”. Dzieci miały możliwość posłuchania śpiewu oraz gry na saksofonie i gitarze w wykonaniu młodych utalentowanych wykonawców.

25 maja 2018

Pomoc dla zwierząt ze schroniska

Przejdź do - Pomoc dla zwierząt ze schroniska

Przedszkolaki z naszej placówki dość długo gromadziły karmę dla zwierząt, zabawki, koce i akcesoria potrzebne psom (smycze, obroże). Zebrane rzeczy przekazały pani pedagog Justynie Sowińskiej, która zawiozła je potrzebującym zwierzakom.

25 maja 2018

Data utworzenia:2016-08-26