„Świąteczny czas” - Jasełka w wykonaniu przedszkolaków

Przejdź do - „Świąteczny czas” - Jasełka w wykonaniu przedszkolaków

18 i 19 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieci 6 - letnie i ich wychowawczynię p. Agnieszkę Bibik.

Zajęcia otwarte w grupie 6-latków

Przejdź do - Zajęcia otwarte w grupie 6-latków

07 grudnia 2017r. w grupie

6-latków przeprowadzone zostały

zajęcia otwarte z udziałem rodziców.

Zajęcia otwarte w grupie 4-latków

Przejdź do - Zajęcia otwarte w grupie 4-latków

12 grudnia 2017r. w grupie

4-latków odbyły się zajęcia

z udziałem rodziców.

Dnia 23 listopada w naszym przedszkolu  swoje święto obchodził, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Kolorowe kanapki

Dnia 27 listopada swoje możliwości i umiejętności w krojeniu warzyw oraz w smarowaniu pieczywa prezentowały dzieci z grupy najstarszej. Dzieci wykonywały, pod czujnym okiem wychowawczyni p. Agnieszki Bibik, kolorowe i zdrowe kanapki.

Robimy zdrowy koktajl owocowy

Przejdź do - Robimy zdrowy koktajl owocowy

Co powinniśmy jeść i pić, żeby być zdrowi? Pysznym słodkim deserem jest oczywiście koktajl owocowy. 15 listopada przedszkolaki z najstarszej grupy najpierw oglądały produkty i urządzenie elektryczne, następnie zapoznały się ze sposobem wykonania pracy. Dzieci z zapałem zabrały się za wykonanie koktajlu. Na koniec wszyscy mogli skosztować zdrowego deseru.

14 grudnia 2017

Data utworzenia:2016-08-26