Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Strona główna

Najnowsze aktualności

Pomagamy, wspieramy, czyli „Żonkilowe Pola Nadziei”

Powiększ zdjęcie

Nasza szkoła po raz pierwszy w tym roku włączyła się w  kampanię „ Pola Nadziei”, która jest ogólnoświatową kwestą na rzecz osób objętych opieką hospicyjną.

Antonina Kupisiewicz i jej „ Maczek Kwiatkowski”

Powiększ zdjęcie

Dnia 25.10. 2017r. w Domu Poezji-Muzeum Haliny Poświatowskiej odbyło się uroczyste podsumowanie IX Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „Pamięci H. Poświatowskiej”.

Ślubowanie klasy I 2017r.

Powiększ zdjęcie

We wtorek, 24 października 2017roku w naszej szkole odbyło  się  uroczyste Pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej w Przyrowie. Pierwszoklasiści ubrani  w galowy  strój szkolny z wielkim przejęciem  oczekiwali na ten ważny moment.                        

Poznajemy Bibliotekę Śląską

Powiększ zdjęcie

W dniu 20.010.2017 klasy IV a, IV b oraz V wzięły udział w warsztatach i prelekcji, która w przystępny i ciekawy sposób przybliżyła różnorodne zbiory Biblioteki Śląskiej w Katowicach.

Puchar Starosty Częstochowskiego zostaje w Przyrowie !

Powiększ zdjęcie

W Środę 25 października w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Starosty Częstochowskiego. Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Przyrów – Robert Nowak, organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury w Przyrowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie.

Uczniowie szkoły podstawowej na podium!!!

Powiększ zdjęcie

19 października odbyły się w Konopiskach finały Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców są to inaczej mówiąc mistrzostwa powiatu w tej dyscyplinie. Nasi uczniowie uzyskali bardzo dobry wynik – III miejsce, a droga do finałów nie była taka prosta – poniżej przedstawiam poszczególne etapy mistrzostw.