6 – LATKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

27 czerwca 2022

Dnia 22.06.2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie 6 – latków, z udziałem rodziców i zaproszonych gości. Pani Dyrektor Małgorzata Brodek przywitała zaproszonych gości, pracowników przedszkola, rodziców oraz wszystkich przedszkolaków. Był to dzień szczególny - pełen przeżyć dla starszaków, rodziców oraz nauczycieli.

Dzieci recytowały wiersze, pożegnania i śpiewały piosenki. Również 5 – latki pożegnały starszaków występem artystycznym. Wszyscy zebrani nagrodzili artystów gromkimi brawami. Pani Dyrektor i wychowawczyni Agnieszka Bibik wręczyły dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola i nagrody książkowe oraz złożyły podziękowania wszystkim zaangażowanym w pomoc i współpracę rodzicom.

Dzieciom kończącym przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole, a wszystkim przedszkolakom wspaniałych i udanych WAKACJI!!!

Data utworzenia:2022-06-27
Data publikacji:2022-06-27