Życzenia wakacyjne

26 czerwca 2020

Ucz się tak, jakbyś niczego jeszcze nie osiągnął, i lękaj się, byś nie stracił tego, co już osiągnąłeś.

Konfucjusz

Drodzy Uczniowie!

Dziś zakończył się kolejny etap Waszej edukacji w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie w trudnym i nietypowym czasie epidemii. Wspólnie musieliśmy zmienić sposób i formę pracy, jednak nawet najlepsze i najnowocześniejsze technologie nie zastąpią bezpośredniego kontaktu i nie stworzą przestrzeni do nawiązywania relacji oraz budowania więzi.

Jesteśmy z Was bardzo dumni i pełni podziwu, że tak dzielnie i wytrwale zdobywaliście wiedzę i nowe umiejętności. Wzorowo zdaliście egzamin z samodzielności i głęboko wierzymy, że wspaniale poradzicie sobie na nowym etapie życia, co pozwoli zrealizować plany i marzenia. Jesteście wspaniałymi młodymi ludźmi, którzy potrafią samodzielnie myśleć i działać, a przede wszystkim pięknie i z pasją żyć. To właśnie dziś jesteście bogatsi nie tylko o nowy zasób wiadomości, ale także doświadczenia, które zaowocują w Waszym dorosłym życiu.

Szanowni Rodzice!

Dziękujemy Wam za ścisłą współpracę, zaangażowanie, za codzienne wsparcie swoich dzieci na tej krętej szkolnej drodze do wiedzy. Dziękujemy Wam za Waszą dojrzałą świadomość oraz to, że byliście dla nas nauczycieli ogromnym wsparciem. To dzięki Państwa poświęceniu dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje umiejętności oraz zainteresowania, które będą fundamentem ich przyszłego życia. Bądźcie dumni ze swoich córek i synów i w dalszym ciągu śmiało otwierajcie nowe rozdziały życia oraz edukacji. Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu praca nauczycieli jest łatwiejsza i przynosi zamierzone rezultaty.

Wszyscy otrzymaliśmy mocną szkołę życia oraz trudną lekcję pokory i odpowiedzialności, dlatego z okazji zbliżających się wakacji życzymy niepowtarzalnych wrażeń, ciekawych przygód, które można będzie wspominać przez cały rok. Jednocześnie prosimy, abyście w chwilach beztroskiego odprężenia, byli uważni i przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Życzymy, aby ten wolny czas pozwolił na odpoczynek od codziennych obowiązków i dał energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie