Organizacja kształcenia na odległość - przedszkole

26 marca 2020

Szanowni Rodzice,

czas kwarantanny i pozostania naszych dzieci w domu wydłużył się do 10 kwietnia 2020 roku. Oznacza to, że w tym okresie nasze przedszkole będzie realizować kształcenie na odległość.

Pragniemy być z Państwem w kontakcie poprzez komunikatory internetowe i naszą stronę internetową (http://szkola.przyrow.pl/). W zakładce Przedszkole - nauczanie zdalne znajdą Państwo aktualne zadania i ćwiczenia do pracy z dziećmi w domu.

Dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę, dlatego zachęcamy do aktywnego spędzania czasu razem z dziećmi poprzez czytanie książek, malowanie, wycinanie, lepienie oraz budowanie z klocków.

Proszę o systematyczne sprawdzanie informacji publikowanych na naszej stronie internetowej. Państwa zrozumienie i zaangażowanie pozwoli nam wspólnie zadbać o harmonijny rozwój dzieci w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Z góry dziękuję za Państwa zaangażowanie. Wierzę, że nasza współpraca przyczyni się do realizacji wspólnego celu – zadbania o dobro Państwa dzieci.

Łącząc wyrazy szacunku,

życzę Wszystkim wytrwałości oraz zdrowia