Organizacja kształcenia na odległość - szkoła

25 marca 2020

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Od 25 marca 2020 r. rozpoczynamy realizację nauczania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Nauczanie będzie obejmowało nowy zakres materiału zgodny z podstawą programową umożliwiający ocenianie uczniów.

Do realizacji takiej formy nauczania, dobraliśmy odpowiednie narzędzia z uwzględnieniem ich dostępności w domu, wieku, etapu nauczania, a także sytuacji rodzinnej uczniów. Gwarantuję równomierne obciążenie wychowanków zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć, a także uwzględnienie możliwości psychofizycznych dzieci. Bardzo ważna będzie systematyczna praca uczniów w domu według zmodyfikowanego planu zajęć.

Wdrożony system zdalnego nauczania będzie dla nas wszystkich dużym wyzwaniem, dlatego wymaga wyjątkowej współpracy. Jestem przekonana, że dzięki wspólnemu wysiłkowi uda się pokonać ewentualne trudności i w pełni zrealizować przewidziany program zajęć.

Dziś każde dziecko najbardziej potrzebuje wsparcia i zrozumienia. Tylko z Naszą pomocą, dorosłych, może podołać ogromnemu wyzwaniu, jakie stawia przed nim kształcenie na odległość.

Łącząc wyrazy szacunku,

życzę Wszystkim wytrwałości oraz zdrowia

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie

Halina Trojak

„Sposób i tryb realizacji kształcenia na odległość w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie” przesłany zostanie przez dziennik elektroniczny Librus.

Data utworzenia:2020-03-25
Data publikacji:2020-03-25