Dzień Rodziny 2019

27 maja 2019

21 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Przyrowie odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Rodziny”. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Halina Trojak. Rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i wszyscy obecni z wielkim zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy II i III.

Nie tylko piękne stroje, dopracowana w szczególe dekoracja czy muzyka, ale przede wszystkim aktorskie zdolności naszych milusińskich spowodowały, że bajka pt. „Calineczka” przerodziła się w niezwykłe widowisko. Następnie swoje zdolności zaprezentowali uczniowie klasy pierwszej. W humorystyczny sposób przedstawili codzienne życie swoich rodziców. Na twarzach widzów stale gościł uśmiech. Zwieńczeniem występu pierwszaków był taniec do piosenki Majki Jeżowskiej „Guma do podskoków”. Wszyscy aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, zaś rodzice obdarowani upominkami wykonanymi samodzielnie przez ich pociechy.

W kolejnej części uroczystości przybyli goście z prawdziwym zainteresowaniem uczestniczyli w pięknym występie dziewczynek, które zaprezentowały swoje umiejętności nabyte podczas zajęć z gimnastyki artystycznej.

Na zakończenie pani dyrektor złożyła życzenia rodzicom oraz pogratulowała uczniom pięknych występów. Po części oficjalnej przybyli goście wraz z dzieciakami udali się do klas na słodki poczęstunek. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Data utworzenia:2019-05-27
Data publikacji:2019-05-27