PIKNIK RODZINNY W PRZEDSZKOLU

12 czerwca 2019

W dniu 8czerwca 2019r. na placu zabaw przedszkolnym zorganizowany został VI Piknik Rodzinny. Inauguracji imprezy dokonała pani dyrektor Halina Trojak. Na scenie wystąpiły dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych prezentując programy wokalno-taneczne. Piękne występy przedszkolaków oklaskiwała licznie zgromadzona publiczność. Szczególne oklaski otrzymała „Kwoka” Jana Brzechwy w wykonaniu rodziców dzieci naszego przedszkola.

Podczas trwania imprezy można było skorzystać z wielu atrakcji: dla dzieci przygotowana była dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, tatuaże, balony, kiermasz z niespodziankami oraz koło fortuny. Przedszkolna kuchnia przygotowała hamburgery  i szaszłyki. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się rodzice, którzy przygotowali wiele różnorodnych przepysznych ciast. Piknikowa sobota upłynęła w radosnej i serdecznej atmosferze integrując dzieci, rodziców, pracowników przedszkola, sponsorów, oraz całą lokalną społeczność. Rodzicom, sponsorom oraz wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak udanej imprezy wyrażamy bardzo, bardzo gorące podziękowanie.

Data utworzenia:2019-06-12
Data publikacji:2019-06-12