Wyniki eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

5 kwietnia 2019

W dniu 28.03.2019r. odbyły eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W turnieju uczestniczyło 21 uczniów, w tym:

- w grupie I – 7 osób

- w grupie II – 14 osób.

Na podstawie wyników napisanego testu komisja wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

I grupa:

I miejsce – Igor Grzegorczyk, klasa IV, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Woli Mokrzeskiej

II miejsce – Damian Maciąg, klasa V, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

III miejsce – Jakub Zyzik, klasa IV, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

II grupa:

I miejsce – Krystian Stanuchiewicz, klasa III, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

II miejsce – Patryk Wiśniewski, klasa III, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

III miejsce – Bartosz Maciąg, klasa III, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Finaliści otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe a wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe długopisy. Osoby, które zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych grupach, będą reprezentowały Gminę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się dnia 06.04.2019r oku w Centralnej Szkole Pożarniczej w Częstochowie.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Data utworzenia:2019-04-05
Data publikacji:2019-04-05