Ziemia sercu bliska -Przyrów- moja Mała Ojczyzna

3 kwietnia 2019

Pod takim tytułem odbył się Szkolny Konkurs Poetycki zorganizowany z okazji 650-lecia lokacji Przyrowa. Do komisji wpłynęło 21 wierszy, w tym dwa poza konkursem. Wszystkie dostarczone poezje znalazły miejsce na wystawie prezentowanej podczas uroczystości, a następnie na korytarzu szkolnym.

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i książki, które zostały sfinansowane przez Gminę Przyrów, pozostali autorzy wierszy- drobne upominki reklamowe. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe długopisy z rocznicowym napisem.

Jury w składzie: Alicja Stępniewska-Nawaratne, Karolina Matejko i Agnieszka Wiśniewska postanowiło przyznać:

W kategorii klas młodszych

Roksana Mizgała

Natalia Turek

Jakub Zyzik

Nagrodzeni uczniowie otrzymali książki zasponsorowane przez Gminę Przyrów i dyplomy, pozostali autorzy wierszy- drobne upominki reklamowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe długopisy z rocznicowym napisem. Nagrodzonym uczniom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Dostarczone wiersze prezentujemy w załączniku.

Data utworzenia:2019-04-03
Data publikacji:2019-04-03