XVII TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O „PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO Z OKAZJI DNIA LOKACJI PRZYROWA”

29 stycznia 2019

1. Cel imprezy:

• popularyzacja halowej piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży
  • propagowanie tradycji obecnych i dawnych miast w Powiecie Częstochowskim zawdzięczających swoje powstanie królowi Kazimierzowi Wielkiemu – Miasta Kazimierzowskie
  • rozwijanie zainteresowań historią regionalną

650. rocznica lokacji miasta Przyrowa w 1369 r.

2. Termin i miejsce:

• 12 marca 2019 r. (wtorek), godz. 9.00
  • hala sportowa w Przyrowie, ul. Szkolna 44

3. Organizatorzy:

• Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przyrowie
  • ULKS „Piastuś”

Współorganizator Starostwo Powiatowe w Częstochowie (fundator nagród)

4. Uczestnicy turnieju:

• reprezentacja Szkoły Podstawowej w Przyrowie – gospodarz turnieju
  • reprezentacje szkół podstawowych z gmin ościennych

5. Kategoria wiekowa:

• chłopcy kl. IV-V-VI (rocznik 2006 i młodsi)
  • obowiązuje ważna legitymacja szkolna ucznia

6. Nagrody:

• I-IV miejsce: puchary, statuetki, upominki,
  • dyplomy dla wszystkich uczestników

7. Uwagi:

• obowiązuje miękkie obuwie o jasnej niebarwiącej podeszwie
  • opiekunowie odpowiadają za przygotowanie, strój i stan zdrowia swoich podopiecznych
  • zawody zostaną rozegrane zgodnie z przepisami PZPN i przepisami halowej piłki nożnej (drużyna liczy 5 zawodników, w tym bramkarz oraz maksymalnie 5 rezerwowych, gra bez spalonego, rzut autowy nogą, bramkarz wprowadza piłkę do połowy boiska, zmiany dowolne)
  • system rozgrywek w zależności od liczby uczestników turnieju
  • prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do dnia    8.03.2019 r. nr telefonu 34 3554101

8. Ochrona danych osobowych

Organizatorzy turnieju zastrzegają sobie prawo do utrwalania jego przebiegu w formie fotorelacji lub vidorelacji. Utrwalanie może być wykorzystane w celach sprawozdawczych, dokumentacyjnych i promujących działalność Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Przyrowie i ULKS „Piastuś” w stosunku do wizerunku pojedynczych osób tylko po uprzednim uzyskaniu zgody na przetwarzanie wizerunku.

Z pominięciem zgody mogą być utrwalane i prezentowane jedynie zdjęcia:

a. Osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych i zawodowych.

b. Osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza /konferencja, zawody sportowe/.

Każdy uczestnik zawodów oraz jego opiekun może zapoznać się z przysługującymi mu prawami w zakresie ochrony danych osobowych  zapisanymi w Klauzuli informacyjnej szkoły znajdującej się na stronie internetowej: http://szkola.przyrow.pl/p,124,rodo.

Ze sportowym pozdrowieniem: Organizatorzy

Data utworzenia:2019-01-29