PODZIĘKOWANIE

SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W PRZYROWIE

SERDECZNIE DZIĘKUJĄ RODZICOM, ABSOLWENTOM

I WSZYSTKIM PRZYJACIOŁOM SZKOŁY

za udział i zaangażowanie w organizację uroczystości

Jubileuszu 70-lecia oraz nadania sztandaru

Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Przyrowie.

14.10.2018r.

"Jesteśmy na tym świecie aby służyć innym".
(Edyta Stein)

Szanowni Państwo,

W imieniu własnym i całej społeczności szkolnej pragnę wyrazić serdeczne podziękowania   za   udział  w  obchodach   jubileuszu  70-lecia   Szkoły   Podstawowej im. Adama Mickiewiczaw Przyrowie oraz cermonii nadania sztandaru.

Jesteśmy wdzięczni, że dołączyli Państwo do znamienitego Grona Gości, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystość, solidaryzując się reprezentowanymi przez nas wartościami. Dzień ten był okazją do wspomnień, refleksji, podsumowania dokonań. To niepowtarzalna chwila, aby wyrazić   podziękowanie   za   zaangażowanie, wytrwałość  i pracę włożoną w wychowanie i kształcenie kolejnych pokoleń młodzieży, dlatego jeszcze raz serdecznie dziękuję za przybycie i współtworzenie historii Szkoły Podstawowej im. Adam Mickiewicza w Przyrowie. Dziękuję za ufundowanie sztandaru, ofiarowane prezenty, a nade wszystko za serdeczne słowa i życzenia.

Składam również podziękowania wszystkim, którzy aktywnie pracowali przez rok nad przygotowaniem jubileuszu: członkom Komitetu Organizacyjnego Obchodów Jubileuszu, nauczycielom, rodzicom i innym osobom zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia.

Mam nadzieję, że atmosfera tego jubileuszu przetrwa długo w miłych wspomnieniach.

Halina Trojak

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego