Uczniowie szkoły podstawowej na podium!!!

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
30 października 2017

19 października odbyły się w Konopiskach finały Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców są to inaczej mówiąc mistrzostwa powiatu w tej dyscyplinie. Nasi uczniowie uzyskali bardzo dobry wynik – III miejsce, a droga do finałów nie była taka prosta – poniżej przedstawiam poszczególne etapy mistrzostw.

ELIMINACJE:  25. IX.2017r.

 

Grupa  A  (Widzów)                 Grupa  B  (Kamienica Pol.)            Grupa  C (Mstów)             Grupa  D (Koniecpol 2)

 

Widzów-Kłomnice   2:4            Starcza-Konopiska          1:9         Lubojna-Mstów   3:2        losow:  Dąbrowa Z-Koniecpol 2     2:3

Kruszyna-Widzów   2:1            Blachownia-Kamienica   0:6          Lubojna-Rudniki  4:0       losowPrzyrów-Koniecpol 1       3:0 

Kłomnice-Kruszyna 3:2           Starcza-Blachownia         1:9          Mstów-Rudniki    7:2       przegr: Dąbrowa Z-Koniecpol 1     2:1   

                                                Konopiska-Kamienica     1:0                                                   wygran:  Przyrów-Koniecpol 2      2:1          

                                                Starcza-Kamienica           1:5                                                                                                                                              

                                                Konopiska-Blachownia    2:1    

                       

Awans:   1. Kłomnice                 1. Konopiska                                 1. Lubojna                         1. Przyrów

Awans    2.  Kruszyna                2. Kamienica P.                              2. Mstów                           2. Koniecpol 2

               3. Widzów                    3. Blachownia 1                             3. Rudniki                          3. Dąbrowa Z.

                                                   4. Starcza                                                                                 4. Koniecpol 1

 

PÓŁFINAŁY:  - godz. 9.30   „ każdy z każdym” z zaliczeniem meczy z eliminacji

 

 E= A + B,   03 X, KŁOMNICE      gosp. podkreśl   F = C + D  03 X (MSTÓW,  organizuje  Lubojna)

 

Elimin:  Kłomnice 3:2 Kruszyna                                                                  Lubojna 3:2 Mstów

 Elimin:  Konopiska 1:0  Kamienica Polska                                                 Przyrów 2:1 Koniecpol 2

 

             Kłomnice-Kamienica P.    0:2                                                          Mstów-Przyrów               3:4

             Kruszyna-Konopiska        1:8                                                          Lubojna-Koniecpol 2        0:1

             Kruszyna-Kamienica P.    0:5                                                          Mstów-Koniecpol 2          5:2

             Kłomnice-Konopiska         0:8                                                        Lubojna-Przyrów            0:3

 

 

  1. 1.        Konopiska            9 pkt                awans do finału                      1. Przyrów          9  pkt    bramki      9:4
  2. 2.        Kamienica P.       6 pkt                 awans do finału                      2. Mstów             3  pkt   bramki     10:9
  3. 3.        Kłomnice              3   pkt                                                              3. Koniecpol 2     3  pkt    bramki       5:7
  4. 4.        Kruszyna              0  pkt                                                                4. Lubojna           3  pkt    bramki      4:7

 

FINAŁ –  Konopiska, 19 października   godz. 9.30   

 

       „na krzyż”:  II miejsce E -  I miejsce F         Kamienica P - Przyrów          4:1

                         I miejsce E -  II miejsce F         Konopiska – Mstów               13:2

 

                         Przegrani o III miejsce:               Przyrów – Mstów                   5:2

                            Wygrani o I  miejsce:               Konopiska – Kamienica P.    6:1

 

  1. KONOPISKA
  2. KAMIENICA POLSKA
  3. PRZYRÓW
  4. Mstów

    5-6.    Kłomnice, Koniecpol 2

    7-8.    Lubojna, Kruszyna

  9-12.    Widzów, Blachownia 1, Rudniki, Dąbrowa Zielona

13-14.    Starcza, Koniecpol 1

 

Skład drużyny: Bartosz Głąb(3), Mateusz Jędryszczak, Mateusz Mencik, Wiktor Radło, Klaudiusz Dors(9), Filip Magiera(4), Filip Nowak(2), Kacper Matlingiewicz, Jakub Sikora, Kacper Grzesik, Damian Maciąg, Brajan Kier

 

Gratulacje dla drużyny!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-30
Data publikacji:2017-10-30
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:70